Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lithuanian Jedward Fan Forum
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Taisyklės

Go down 
AutoriusPranešimas
アクイラ
WOW, FANTASTIC BABY!
アクイラ


Pranešimų skaičius : 1476
Join date : 2011-05-16
Age : 26
Miestas : Narnia

Taisyklės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Taisyklės   Taisyklės EmptyPir. 05 16, 2011 4:17 pm

1. Nuosavybė!

Šis forumas priklauso Jedward fanų klubui. Kiekvienas gali į jį užsiregistruoti, tik pirmiausia turi perskaityti taisykles bei jų laikytis.

Šį forumą lanko įvairaus amžiaus žmonės, kurie atitinkamai turi skirtingas patirtis, interesus ir nuomones. Tad šiame forume svarbiausia gerbti kitus žmones, jų interesus. Kiekvienas turi teisę laisvai reikšti savo nuomonę, jei ji nenusižengia taisyklėms.

Su registracija į šį forumą, kiekvienas narys įsipareigoja laikytis šių taisyklių, o nusižengus, už tai atsakyti.

Pagrindinė šio forumo tematika yra grupė Jedward. Jeigu yra norima, galima atitinkamose vietose diskutuoti ir kito pobūdžio temomis. Svarbu, jog jos atitiktų taisykles.

Šiame forume nepageidaujami nariai, kurie rašo beprasmes žinutes/temas, trukdo kitiems lankytojams ar spamina. Nepageidaujamos bus temos, kurių turinys toks pat kaip jau esančių temų, tad jos bus trinamos.

Fanų klubas pasilieka teisę ištrinti arba užblokuoti narius, nesilaikančius taisyklių, trinti, uždaryti, keisti temas/pranešimus, jeigu jų turinys neatitinka taisyklių.

2. Pagrindinės taisyklės

Šis punktas apima visus kitus punktus, išvardintus viršuje. Kiekvienam asmeniui svarbiausia bendrauti su pagarba ir savigarba.

Atsakomybė už visą (be išimties) informaciją, tekstus, muziką, nuotraukas, grafikas, video, žinutes ar kitą turinį, kuris bus paviešintas ar privačiai perduodamas, gula ant to žmogaus, kuris tai paplatino (nesvarbu, jis pilnametis ar ne).

Forume negalima:

a) Viešinti video, tekstų, nuotraukų, nuorodų ir kitos tokio turinio informacijos, kuri neteisėtai kenkia, grasina, piktnaudžiauja, įgrista, šmeižia, niekina, yra vulgari, nepadori, pornografiška, pilna neapykantos ar panašiai reiškia nepasitenkinimą šiuo fanų klubu, jo savininkais (administratoriais) ar pagalbininkais (moderatoriais) bei kitais nariais.

b) Spaminti, platinti komercines reklamas, rašyti bereikšmes žinutes ar kurti temos, viešinti privačias žinutes.

c) Viešinti informaciją forume (per E-Mail, privačias žinutes (PM) ar panašiu būdu) be savininko sutikimo, nutrynus jo vardą (pvz. nuo nuotraukos), nenurodžius, iš kur jis paimtas, pažeidžiant parduotuvių, leidyklų ar asmenines teises (į tai įeina nuorodos dainoms, DVD parsisiųsti, scan‘ai).

d) Falsifikuoti fanų klubo nuosavybę, t.y. nesisavinti jedward.lithuanianforum.net vardo, neapsimetinėti jedward.lithuanianforum.net administracijos nariais, neklastoti bei neviešinti informacijos.

e) Negerbti dvynių privatumo. Šiame forume tai didžiausias įsakymas.
Draudžiama viešinti tikrus ar melagingus Jedward adresus, telefono numerius, E-Mail adresų (išskyrus temą, kurioje rašome visų apsimetėlių kontaktai).
Šiame forume nepageidaujamos diskusijos, kurios trukdo narių ir kitų jų komandos darbuotojų privatumą, pvz. diskusijos apie jų gyvenamąją vietą, viešbučius ir t.t.
Taip pat draudžiama publikuoti, siųsti per privačias žinutes nuorodas į puslapius, kuriose viešinama tokia informacija.

f) Be tiesioginio leidimo (raštu, per PM ar E-Mail) negalima pardavinėti ar keisti prekių, daiktų, produktų.

g) Viešinti forumo lankytojų, žurnalistų, fotografų, televizijų ir t.t. adresų. Visi tokio tipo pranešimai bus be komentarų trinami.

h) Rašyti istorijas ("Fanfictions"), kuriose būtų nešvankių scenų, viešinamas jų privatus gyvenimas, negerbiami dvyniai Jedward. Tokios istorijos bus be įspėjimo ištrintos.

i) Reklamuokite savo tinklalapio ar forumo ten, kur papuola (temose, savo paraše, rašant kitiems asmenines žinutes ir t.t.). Tam yra sukurta speciali tema. Į savo parašus galima dėti tik nuorodas į jūsų pačių asmeninius puslapius (jūsų blogas, myspace ir t.t.).

j) Dėti į parašą paveiksliuko, kurio dydis yra didesnis už 300x150px. Administratoriai pasilieka teisę išimti jūsų parašo paveiksliuką be perspėjimo.

3. Temų kūrimas atitinkamose kategorijose, jų turinys

Forumas turi tematiškai suskirstytas zonas. Ir jomis vadovautis turi kiekvienas norintis sukurti temą. Jeigu norite sukurti temą, bet nesate tikras, kur ji labiausiai tinka, paklauskite apie tai administratorių ar moderatorių.

Naujos temos pavadinimas turi atspindėti temos turinį.

Prieš sukuriant naują temą, įsitikinkite, jog dar forume nėra temos su tokiu pačiu turiniu. Užmeskite akį ir į archyvą, ar tokia tema jau nebuvo iškelta ten.

Forume nepageidaujami tokie pranešimai, kuriuose nėra pagrįstos nuomonės, pvz. „Taip, ir aš taip manau.“ ir t.t.

Kaip jau ir buvo minėta, forume nepageidaujamas spamas, beprasmės žinutės.

Yra keletas temų, kuriuose moderatoriai ar administratoriai parašė papildomų taisyklių. Šios taisyklės taip pat yra galiojančios.

Taip pat forume pageidaujama, jog būtų rašoma taisyklinga lietuvių kalba, kad kiti galėtų jus puikiai suprasti. Į tai įeina ir skyryba.
Vengti turėtumėte ir teksto iškraipymo, kaip didžiųjų bei mažųjų raidžių maišymą sakiniuose (pvz.: ŠiTaS rAšYmO bŪdAs) ir t.t.

Temos turi būti rašomos tik lietuvių ar anglų kalba, kad būtų laisvai suprantamos.

4. Vartotojų teisės

Kiekvienas narys turi teisę gintis ir būti apgintas, jeigu kažkas nusižengė prieš jį pagal visas išvardintas taisykles, bet tik tada, jeigu jis ir pats laikosi tų taisyklių.
Kiekvienas gali dalyvauti sau priimtinose diskusijose.
Kiekvienas narys forume gali būti prisiregistravęs tik vienu vartotojo vardu (slapyvardžiu/nick). Papildomi vieno žmogaus prisijungimo vardai bus ištrinti (išskyrus žaidimo „Angelavimas“ metu nariai gali prisiregistruoti kitu vardu, kuriuo angelaus kažkuriam kitam forumo nariui).

5. Administratoriai / Moderatoriai

Administratoriai turi visišką teisę į aukščiau išvardintas taisykles. Moderatoriai yra priklausomi nuo administratorių.
Administratoriai gali be perspėjimo papildyti taisykles, tad taisyklių tema turi būti pastoviai peržiūrima.
Administracija turi teisę uždaryti, trinti, tvarkyti žinutes, ar be perspėjimo ištrinti komentarus, jeigu jie neatitinka taisyklių.
Administratoriai ir moderatoriai neprivalo jums teisintis, atrašinėti į beprasmes privačias žinutes.
Administratoriai bei moderatoriai turi teisę duoti įspėjimus. Įspėjimas bus siunčiamas PM žinute (žinutėje bus taip pat nurodyta, kiek įspėjimų jūs jau turite).

Administracija šiuo metu yra matoma kaip nariai, tad ji turi laikytis tokių pačių taisyklių, taip pat laikytis ir specialių taisyklių administratoriams bei moderatoriams. Nusiskundimus administratoriais ar moderatoriais siųskite tik administracijai. Nusiskundimus paprastais vartotojais galite siųsti tiek administratoriams, tiek moderatoriams.

6. Kitos taisyklės

Kiekvienas vartotojas gali pranešti administratoriams ar moderatoriams, jeigu pastebėjo, jog kažkas nusižengė taisyklėms.

Prisijungimo informacija yra matoma tik administratoriams. Privati informacija bus laikoma paslaptyje ir neviešinama kitiems asmenims.
Visa šiam forumui bei fanų klubui priklausoma informacija negali būti viešinama be administratoriaus leidimo.
Su registracija šiame forume lankytojas prisižada laikytis išvardintų taisyklių. Išimčių netaikoma.

Taisyklių nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia!

Forumo komanda:
Administratorės: akville, loveholic., *Simona
Moderatorė: Spalvota.

⌒*⌒⌒*⌒⌒*⌒⌒*⌒⌒*⌒⌒*⌒
Taisyklės Paraaa10


Paskutinį kartą redagavo akville, Antr. 08 16, 2011 10:02 pm. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
http://withlove-akville.tumblr.com/
アクイラ
WOW, FANTASTIC BABY!
アクイラ


Pranešimų skaičius : 1476
Join date : 2011-05-16
Age : 26
Miestas : Narnia

Taisyklės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taisyklės   Taisyklės EmptySk. 05 22, 2011 6:41 pm

Papildoma taisyklė: avataro dydis turi būti 100x100.

⌒*⌒⌒*⌒⌒*⌒⌒*⌒⌒*⌒⌒*⌒
Taisyklės Paraaa10
Atgal į viršų Go down
http://withlove-akville.tumblr.com/
 
Taisyklės
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumas :: Taisyklės-
Pereiti į: